فهرست آرشیو
اخبار وبلاگ

آموزش عملی مدیریت در کشور ضروری است.

29 بهمن 1393

مصاحبه روزبه پیروز در روزنامه دنیای اقتصاد

برخی نظریه‌های توسعه در طبقه‌بندی مراحل رشد، به مرحله‌ای اشاره دارند که به دانش استفاده از تکنولوژی بازمی‌گردد. به باور آنان اگر کشوری به این مرحله رسیده باشد می‌توان گفت در جهت توسعه اقتصادی نیز حرکت می‌کند. آنان در پاسخ به انتقاد کسانی که معتقدند توسعه اقتصادي دانش مدیریتی، تغييرات نهادي و سازماني را هم شامل مي‌شود، می‌گویند پيشبرد تكنولوژي جديد بدون دانش مدیریتی تغييرات نهادي و سازماني امكان‌پذير نيست. بر مبنای همین محور، روزنامه «دنیای اقتصاد» قصد دارد با برخی مدیران موفق داخلی سلسله گفت‌و‌گوهایی انجام دهد که به نقد دانش مدیریتی در ایران می‌پردازد و تلاش دارد از زاویه دید این مدیران به ارائه راهکارهای اصلاحی این حوزه مهم توسعه‌ای بپردازد. این سلسله گفت‌و‌گو‌ها با همکاری موسسه «IBS» انجام می‌شود. در آغاز کار با روزبه پیروز ییس هیات موسس صحبت شده است. لطفا برای خواندن ادامه مطلب، بر روی لینک زیر کلیک نمائید: 
                                                                                                                           http://www.donya-e-eqtesad.com/news/861421   

ادامه مطلب

« مدیریت مالی بنگاه ها » توسط دکتر متی سومینان، استاد مالی دانشگاه آلتو فنلاند

16 بهمن 1393

دانش‌پذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در کلاس « مدیریت مالی بنگاه­­ها »

پنچمین کلاس دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در ایران در روزهای 14 تا 16 بهمن 1393 در محل IBS برگزار شد. در این سه روز دکتر متی سومینان استاد مالی دانشگاه آلتو فنلاند درس مدیریت مالی بنگاه­ها را ارایه داد. در این درس به شرکت­ کنندگان شناخت اساسی مدیریت مالی با تاکید بر آن دسته از مفاهیم اساسی و ابزار تحلیلی که مدیران هر روزه با آنها در مدیریت سازمانشان درگیر هستند، آموزش داده شد.


 

ادامه مطلب

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.