فهرست آرشیو
اخبار وبلاگ

جلسه اطلاع رسانی دوره مدیریت اجرایی

27 اردیبهشت 1393

برای آشنایی بیشتر علاقمندان با دوره Aalto EMBA، ششمین جلسه اطلاع رسانی در تاریخ شنبه 27 اردیبهشت ماه ساعت 17:30 عصر در مؤسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) برگزار خواهد شد.

جلسه اطلاع رسانی دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو

ادامه مطلب

جلسه اطلاع رسانی دوره مدیریت اجرایی

16 اردیبهشت 1393

برای آشنایی بیشتر علاقمندان با دوره Aalto EMBA، سومین جلسه اطلاع رسانی در تاریخ 16 اردیبهشت ماه ساعت 5:30عصر در مؤسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

نشست خبری مؤسسه آموزش عالی ایرانیان

15 اردیبهشت 1393

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در یک نشست خبری که با حضور علینقی مشایخی، بنیان‌گذار دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف ، روزبه پیروز، رئیس هیئت مؤسس IBS و رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه ‏گذاری فیروزه، یاسر کراچیان، مدیر آموزش EMBA در IBS و خانم آنو سیرکیا، نماینده دانشگاه آلتو و جمعی از اصحاب رسانه‌ برگزار شد، اطلاعاتی درباره مؤسسه آموزش عالی ایرانیان و فعالیت‌های آن، و اطلاعات جامعی درباره دوره EMBA که برای نخستین بار در ایران برگزار می‌شود ارائه شد. 

 

http://www.khabaronline.ir/detail/353823/society/education

ادامه مطلب

گزارش تصویری از نشست خبری موسسه آموزش عالی ایرانیان

15 اردیبهشت 1393

گزارش تصویری از نشست خبری موسسه آموزش عالی ایرانیان

ادامه مطلب

نشست خبری موسسه آموزش عالی ایرانیان

15 اردیبهشت 1393

روز دوشنبه 15 اردیبهشت ماه، نشست خبری موسسه آموزش عالی ایرانیان با عنوان " برگزاری یکی از 100 دوره برتر مدیریت اجرایی در ایران" با حضور پرفسور علینقی مشایخی ، روزبه پیروز، خانم آنو سیرکیا و دکتر یاسر کراچیان در IBS برگزار شد

ادامه مطلب

گزارش تصویری از حضور سفیر فنلاند و نمایندگانی از دانشگاه آلتو

14 اردیبهشت 1393

روز یکشنبه 14 اردیبهشت ماه گردهمایی با حضور سفیر فنلاند در موسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) انجام شد. دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو که برای ارتقای سطح آموزش مدیران طراحی شده است، برای اولین بار با همکاری IBS در تهران برگزار خواهد شد.

 

ادامه مطلب

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.