فهرست آرشیو
اخبار وبلاگ

« مدیریت ارتباطات » توسط دکتر مینا لگمن پروفسور دانشکده مدیریت دانشگاه آلتو فنلاند

26 فروردین 1394

دانش‌پذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در کلاس « مدیریت ارتباطات »

هفتمین کلاس دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در ایران در روزهای 24 تا 26 فروردین 1394 در محل IBS برگزار شد. عنوان این درس که توسط دکتر مینا لگمن پروفسور دانشکده مدیریت دانشگاه آلتو فنلاند ارایه شد، مدیریت ارتباطات بود. در این درس به راههای مختلف در ارتباطات موثر در سازمانها اشاره شد. دکتر مینا می گوید: دنیا امروزه و روابط مجازی سببب بسیاری از اختلالاط ارتباطی شده است که خیلی از آنها هنوز به طور کامل شناسایی و کنترل نشده است.  

ادامه مطلب

بورسیه «کامل» برای زنان مدیر

23 فروردین 1394

IBS  مفتخر است که بدین وسیله بورسیه «کامل» برای زنان مدیر را اعلام کند. این بورسیه، که توسط خانواده کامل اهدا شده است، با هدف تشویق حضور زنان در سطوح بالای مدیریتی در ایران ایجاد شده است.

 

ادامه مطلب

بورسیه روزنامه دنیای اقتصاد

23 فروردین 1394

این بورسیه، که توسط روزنامه دنیای اقتصاد اهدا می گردد، نصف شهریه کامل دو داوطلب را می‌پردازد تا در دوره جامع مدیریت اجرایی دانشگاه Aalto که اکتبر  ۲۰۱۵ در تهران آغاز می‌شود، شرکت کنند. داوطلبانی که شرایط پذیرش این دوره را داشته باشند (لطفاً شرایط پذیرش را در سایت مطالعه نمائید.)، می‏توانند با فرستادن رزومه خود و ارائه یک یادداشت درباره اهمیت این بورسیه برای آنها به آدرس emba@den.ir برای این بورسیه تقاضا بدهند. مهلت تقاضا برای این بورسیه ۱۸ اردیبهشت است.

ادامه مطلب

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.