فهرست آرشیو
اخبار وبلاگ

تغییر نسل و افزایش امید به تحولات مدیریتی

28 اردیبهشت 1394

مصاحبه علیرضا کلاهی، رئیس هیات‌مدیره شرکت سیم و کابل ابهر در روزنامه دنیای اقتصاد

 در ادامه سلسله گفت‌وگوهای «دنیای‌اقتصاد» با مدیران موفق داخلی که با همت و تلاش موسسه  IBS صورت می‌گیرد، با علیرضا کلاهی، رئیس هیات‌مدیره شرکت سیم و کابل ابهر و رئیس هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق ایران، به گفت‌وگو نشسته‌ایم. برای خواندن ادامه مطلب، بر روی لینک زیر کلیک نمائید:    

 http://www.donya-e-eqtesad.com/news/881443

                                                               

ادامه مطلب

« مدیریت استراتژی » توسط دکتر هنریکی تیکانن مدرس دانشگاه آلتو و دانشگاه استکهلم سوئد

28 اردیبهشت 1394

دانش‌پذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در کلاس « مدیریت استراتژی »

هشتمین کلاس دوره مدیریت اجرایی داشنگاه آلتو در ایران در روزهای 29 تا 31 اردیبهشت 1394 در محل IBS برگزار شد. عنوان این درس که توسط دکتر هنریکی تیکانن مدرس دانشگاه آلتو و دانشگاه استکهلم سوئد در سه روز ارایه شد، مدیریت استراتژی بود. در این درس به بررسی کلیدی استراتژی در جنگ های واقعی در دنیای تجارت پرداخت و مشتری را به عنوان سهام دار اصلی دنیای تجارت معرفی کرد. وقتی استراتژی تمام سیاست ها و تصمیمات مهم یک واحد اقتصادی را معین می کند، سهامداران، سرمایه گذاران، تمام سطوح مدیریتی و مصرف کنندگان آن محصول یا خدمت مشتری به حساب می‌آیند.

ادامه مطلب

جلسه اطلاع رسانی دوره مدیریت اجرایی

14 اردیبهشت 1394

برای آشنایی بیشتر علاقمندان با دوره Aalto EMBA جلسه اطلاع رسانی مورخ 14 اردیبهشت ماه 1394 رأس ساعت 18:00 عصر در مؤسسه آموزش عالی ایرانیان (IBS) برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

آموزش، پایه موفقیت و توسعه است.

2 اردیبهشت 1394

مصاحبه عبدالمحمود ضرابی، مدیر عامل بیمه کارآفرین در روزنامه دنیای اقتصاد

در ادامه سلسله گفت‏وگوهای «دنیای اقتصاد» با مدیران موفق داخلی که با همت و تلاش موسسه IBS صورت می‏گیرد، با جناب آقای عبدالمحمود ضرابی، مدیرعامل بیمه کارآفرین به گفت‏ و گو نشسته ‏ایم. برای خواندن ادامه مطلب، بر روی لینک زیر کلیک نمائید:                                                                 

   http://www.donya-e-eqtesad.com/news/874718 

ادامه مطلب

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.