فهرست آرشیو
اخبار وبلاگ

« مدیریت عملیاتی » توسط استاد ماریا بلومویست استاد دوره های مدیریتی و مشاوره بین المللی

24 مهر 1394

دانش‌پذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در کلاس « مدیریت عملیاتی »

دانشپذیران سال اول دوره مدیریت اجرایی آلتو در تهران، سیزدهمین دوره خود را در تاریخ 21 تا 23 مهر ماه گذراندند. ماژول مدیریت عملیاتی توسط استاد ماریا بلومویست تدریس شد. ایشان تجربه منحصربه فردی درترکیب علم وحرفه مدیریت و مشاوره بین المللی دارد. مدیریت عملیاتی اساسا در مورد ارائه کالا و خدمات به مشتریان است .ازیکطرف، ما می‌خواهیم با ارائه به موقع کالا و خدمات برتر و پاسخگوئی به نیاز‌های مختلف به مشتریان دهیم. ازسوی دیگر، تاجائیکه ممکن است می‌خواهیم مرقوم به صرفه عمل کنیم.

ادامه مطلب

« رهبری سازمانی و فردی » توسط گرگ اوشه استاد دوره های مدیریتی دانشگاه آلتو

17 مهر 1394

دانش‌پذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در کلاس « رهبری سازمانی و فردی »

سال دوم مدیریت اجرایی دانشگاه Aalto در تهران در روز 13 مهرماه با حضور 25 شرکت کننده در محل IBS آغاز به کار کرد. در روز اول که روز معارفه بود، ابتدا آقای مهدی خواجه نوری مدیر موسسه به شرکت کنندگان خوشامد گفتند و سپس آقای گرگ اوشه، استاد دوره های مدیریتی دانشگاه آلتو و خانم الهه نوله دان مدیر برنامه های آموزشی IBS به معرفی دوره های آموزشی دانشگاه آلتو و به طور مشخص دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو در تهران پرداختند. لطفا برای خواندن ادامه مطلب، کلیک نمائید.

ادامه مطلب

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.