اخبار وبلاگ مدیریت بازاریابی

مدیریت بازاریابی

22 مهر 1395

دانشپذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو فنلاند ورودی سال 2015، هفتمین ششمین ماژول اصلی خود را تحت  عنوان «مدیریت بازاریابی» در تاریخ 20 تا 22 سپتامبر 2016 (30 شهریور تا 1 مهر سال 1395) در IBSگذراندند. این ماژول توسط پروفسور دیمین مک لافلینتدریس شد. دیمین استاد بازاریابی دانشگاه آنتونی سی.کالینگام و دانشگاه دوبلین ایرلند می‌باشد. او همچنین به عنوان معاون رئیس دانشگاه تجارت یو.سی.دی مایکل اسمارفیت در ایرلند فعالیت می‌کند. او از سال 2011 عضو هیئت علمی دانشگاه تجارت هاروارد است.

در این دوره موضوعات مرتبط به بازاریابی و تبلیغات به تشریح بررسی شد، اما در درجه اول به موضوع گسترده تر خدمات مشتریان از طریق شرکت ها پرداخت که شامل تجهیزات، خدمات و ایده هایی برای تطبیق هرچه بیشتر نیازها و خواسته هایشان می باشد. همچنین باعث آشنایی کامل دانشپذیران نسبت به تصمیماتی که می گیرند، توسعه محصولاتی که مشتریان آن را می خواهند، قیمت گذاری به نوعی که مشتریان بابت آن هزینه کنند، تعیین منافع شرکت، در دسترس بودن محصولات و اطمینان از دستیابی مشتریان به آن شد. بعد از اتمام دوره آنها با واژگان، ابزار و چارچوب بازاریابی آشنا شدند و باعث شد توانایی های خود را برای بکار بردن این دانش در زمینه های تجاری مختلف گسترش شد.

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.