اخبار وبلاگ مدیریت اجرایی

مدیریت اجرایی

12 بهمن 1395

 

 دانشپذیران دوره 2015 مدیریت اجرایی دانشگاه فنلاند نهمین ماژول تخصصی خود را تحت عنوان مدیریت اجرایی در تاریخ 21 تا 23 دی ماه 1395 گذراندند. این درس توسط استاد ماریا بلوکوئیست از دانشگاه مدیریت آلتو تدریس شد. این دومین سفر استاد بلوکوئیست به ایران بود. او هم سابقه تدریس و هم سابقه کار مربوط به مدیریت اجرایی را در رزومه خود دارد. زمینه تحقیقات علمی ایشان در مورد بکارگیری تحقیقات در مدیریت اجرایی و مدیریت زنجیره تأمین کالا می‌باشد او همچنین به عنوان مدیر توسعه زنجیره تأمبن در صنعت الکترونیک فعالیت کرده است. ایشان در سمت مدیر توسعه زنجیره تأمین کالا در صنایع الکترونیکی فعالیت کرده است. زمینه تحقیقات اصلی او در زمینه نقش کارخانه‌ها در شبکه اجرایی می‌باشد.

مدیریت اجرایی اساساً در مورد ارائه کالا و خدمات به مشتریان می‌باشد. از طرفی با ارائه به موقع کالا و خدمات برتر متناسب با نیاز مشتریان به آنها ارزش می‌دهد و از سوی دیگر تا جایی که امکان دارد هزینه ها را کاهش می دهد. با این ترکیب –ارائه خدمات بصورت مقرون بصرفه-  عملیات اجرایی می توانند از اهداف بلند مدت هر کسب و کاری پشتیبانی کند. هدف آموزشی این دوره فراهم کردن زیر ساختی برای درک اهمیت اجرائیات در موفقیت کسب و کار و همینطور بالا بردن توانایی های مدیریت اجرایی و مهارتهای هماهنگی در بین بخشهای اجرایی و دیگر بخشها بوده است.

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.