اخبار وبلاگ مدیریت ارتباطات

مدیریت ارتباطات

25 اسفند 1395

دانشپذیران دوره مدیریت اجرایی دانشگاه آلتو فنلاند ورودی سال 2015، دهمین ماژول تخصصی خود را تحت عنوان «مدیریت ارتباطات» در تاریخ 3 تا 5 اسفند سال 1395 (21 تا 23 فوریه 2017 ) گذراندند. مدرس این دوره آقای دکتر ایان میور، روانشناس رفتاری و ورزش حرفه‌ای بود. دکتر میور به تیم‌های مدیریت شرکت‌های تراز اول جهانی (بلوچیپ) مشاوره در زمینه مدیریت ارتباطات و روانشناسی رفتاری می‌دهد. ایشان همچنین به بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای در عرصه‌های ورزشی نیز مشاوره می‌دهند.

این ماژول بسیاری از مسائل در زمینه مدیریت ارتباطات را مورد بررسی قرار داد. این موارد در مورد نوشتن ایمیل نبود، بلکه در مورد بررسی‌های عمیق‌تری از ایجاد پیام، ویرایش و درک پیام در یک مفهوم خیلی وسیعتر می‌باشد. البته ما باید تمام سطوح مختلف ایجاد و حفظ ارتباط را مد نظر داشته باشیم، اما در عین حال لازم است به جنبه روانشناسی، دیدگاه‌های متنوع شخصیتی و بخش‌هایی که فرهنگ در آن ایفای نقش می‌کند نیز توجه کنیم. این ماژول همانطور که دانشپذیران انتظار داشنتد بسیار تعاملی بود. در پایان این دوره درک بیشتری از نقش ارتباطات و اهمیت حیاتی و سبک آن در مدیریت بوجود آمد.

با ارایه این فرم، شما به پایگاه داده ما اضافه می‌شوید و از این پس خبرنامه فصلی و اطلاعات کارگاه‌های آموزشی آینده را دریافت خواهید کرد.


برای دریافت اطلاعات از جلسات EMBA لطفا اینجا را علامت بزنید.